Plus Fintess Club Canlı Destek Plus Fintess Club Canlı Mobil
0 (212) 211 59 28

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

1. Plus Fitness Club’a nasıl üye olurum?

Plus Fitness Club’a websitemiz ve PlusGym App uygulamamız üzerinden  online olarak üye olabilirsin.  ''Üye Ol'' bölümüne tıkla ve birkaç saniye içerisinde üye ol! İstersen spor salonumuza gel, birebir görüşerek üyelik kaydını alalım.

2. Plus Fitness Club’a üye olmak için yaş sınırı kaç? 

14 yaşını doldurduğun gün velinin izni ile spor salonumuza üye olabilirsin.  

3. Üyelik sürem dolduktan sonra ne olacak?

Üyelikler, üyelik süreleri sonunda kendiliğinden sonlanmış olur. Tekrar ödeme yapıldığında ise yenilenmiş olur.

4. Üyelik dondurma işlemini, dondurma süresi içerisinde nasıl tekrar aktif hale getirebilirim?

Dondurduğun üyeliğini, dondurma süresi içerisinde tekrar aktif etmek istersen, istediğin zaman kulübe gelerek aktif edebilirsin.

5. Üyelik ücreti kredi kartımdan ne zaman çekilir?

Tüm üyeliklerde ilk Kayıt anında, tercih edilen üyelik bedeli alınır. Üyelik boyunca ekstra bir ödeme yansıtılmaz.

Her ay tekrarlayan ödemeli üyelik tercih edildiğinde, her ayın son gününde bir sonraki ayın üyelik bedeli kredi kartından otomatik olarak tahsil edilir.

Yıllık üyeliklerde ise yıllık ücret üyelik başladığında kredi kartından tahsil edilir.

6. Üyelik ücretim kredi kartımdan çekilemezse veya ödeme yapamadığımda üyeliğime ne olur?

Tekrarlayan veya ödeme günü gelmiş borçlu üyeliklerde; kartından üyelik ücreti çekilemediği durumlarda kulübe giriş yapamazsın. Ödenmemiş ya da birikmiş üyelik ücretinin tahsilatı kartından yapılmaya çalışılır. Tahsilat başarılı olduğu takdirde kulübü yeniden kullanmaya başlayabilirsin. Eğer iki ay üst üste tahsilat gerçekleştirilemezse, üyelik ücretinin tahsilatı, sözleşme gereği hukuki yolllarla gerçekleştirilir.

7. Üyelik şifremi unuttum , ne yapmalıyım?

Websitemiz ve PlusGym App üzerindeki "Üye Girişi" bölümünden "Şifremi Unuttum" seçeneğine tıklayarak yeni şifrenin SMS ile cep telefonuna gönderilmesini sağlayabilirsin. Dilediğinde yenileyebilir veya değiştirebilirsin. Eğer bu seçeneklerle şifreni değiştiremiyor veya yenileyemiyorsan  05326261631 WhatsApp Canlı Destek Hattımızdan bize ulaşabilirsin.

10. Üyelik portalına giriş yapamıyorum ne yapmalıyım?

Kayıt olurken kullandığınız mail adres ve şifrenizi doğru girdiğinizden emin olun. Yine de giriş yapamazsanız www.plusfitnessclub.com adresindeki  Canlı Destek Hattımızdan yardım isteyebilirsiniz. WhatsApp:05326161631

11. Grup dersleri ücretli mi?

Plus Fitness Club’da tüm grup dersleri üyelik paketinize göre ücretsiz olabilir. Ancak paketiniz grup derslerini kapsamıyorsa ücretli de olabilir. Bu durum üyelik paketinizin detaylarında belirtilmektedir.

12. Üye oldum, benim için özel bir program hazırlayacak mısınız?

Üyeliğiniz başladığı andan itibaren ölçümleriniz yapılarak size özel bir spor programı oluşturulacak, Diyet ve Beslenme Programınız hazırlanacak ve her 15 günde bir bu programlarınız ücretsiz olarak yenilenecektir.

Bu hizmet; Plus Gym, Premium ve Mega gibi üyeliklerde üyeliğe dahildir. Standart üyeliklerde, dilerseniz ekstra ücret ödeyerek istediğiniz zaman bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

13. Üyelik faturalarımı nasıl alabilirim?

Faturalar ilgili ayın sonunda kesilir ve takip eden ayın ikinci haftasında mail adreslerine e-fatura olarak gönderilir.

14. Üyeliğimi dondurabilir miyim?

İstediğiniz gün ve saatte üyeliğinizi dondurabilir, istediğiniz zaman tekrar aktif edebilirsiniz. Bu konu hakkındaki tüm detaylara websitemizin Dondur – Başlat bölümünden ulaşabilirsiniz.

15. Üyeliğimi mobil uygulamadan dondurabilir miyim/iptal edebilir miyim?

Üyeliğinizi mobil uygulamamız üzerinden de dondurabilirsiniz. Ancak iptal edemezsiniz. Üyeliğinizi, şehir dışına taşınmanız durumunda ikametgâh belgesi veya sağlık sorunlarınızı belgeleyen bir rapor ibraz ederek iptal edebilirsiniz.

16. Üyeliğimi başka birine devredebilir miyim?

Plus Fitness Club üyeliğin sadece sana özeldir, devredilemez.

17. Deneme üyeliğiniz var mı?

Evet, dilersen 1 günlük ücretsiz deneme üyeliği alabilirsin. ÜÇRETLİDİR Tüm ekibimiz sana sınırsız destek olacaktır.

18. Aylık üyelik seçeneğinde bir sonraki ay ödememi nasıl yapabilirim?

Tek aylık üyeliklerde, sen üyeliğini yenilemediğin takdirde kartına herhangi bir ücret yansımaz. 3,6 ve 12 aylık ödemeli üyeliklerde ise ödemeniz, üyelik tarihiniz baz alınarak 30 gün aralıklarla kartınızdan tahsil edilir veya kulübe gelerek kendiniz de ödeme yapabilirsiniz. Birikmiş ödemesi olan üyeler kulübe  giriş yapamaz. Herhangi bir gecikme durumunda tahsilat, güncel gecikme faizi eklenerek gerçekleştirilir.

19. Nakit ödeme yapabilir miyim?

Nakit ödeme yapabilirsiniz.

20. Üyelik ücreti ne kadar?

Güncel üyelik ücretleri ve tüm hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilere websitemizden ulaşabilir veya salona gelerek öğrenebilirsiniz.

21. Aylık ödeme seçeneği var mı?

Evet, tek aylık üyelik tipinde aylık ödeme seçeneği mevcuttur. İster tek aylık üyelik satın alıp, üyeliğin bittikçe istediğin zaman yeniden üyelik satın alabilir, ister 3,6 ve 12 aylık üyeliklerden satın alıp yine tek seferde veya aylık ödeme yapacak şekilde üye olabilirsin. Taksit seçeneklerini sadece kredi kartı ile ödeme yaparak kullanabilirsin.

22. Üye olurken kullandığım kredi kartı bilgilerimi daha sonra değiştirebilir miyim?

Websitemiz üzerinden üye girişi yaparak kart bilgilerini güncelleyebilir ve ödemelerinin istediğin kartından yapılmasını sağlayabilirsin.

23. Üyelik ücretimi nasıl ödeyebilirim?

Üyelik ücretlerinin ödemesini ister kredi kartınızla isterseniz de nakit olarak yapabilirsiniz.

24. Ayın herhangi bir günü kayıt olduğumda ne kadar ödeme yaparım?

Aylık üyeliklerde ayın kaçında kayıt olduysanız o gün baz alınır ve 30 gün aralıklarla ödeme alınır. Tekrarlayan üyelik tercih edilmediğinde talebiniz doğrultusunda yeniden aylık üyelik oluşturulur.

25. Aylık üyelik aldım sonraki ay ödememi nasıl yapabilirim?

Tek Aylık üyelikler kendiliğinden yenilenmez. İstediğiniz zaman kendiniz yeniliyebilirsiniz. 3,6 ve 12 aylık üyeliklerde ise üyeliğiniz boyunca üyelik gününüz baz alınarak 30 gün arayla kartınızdan üyelik ücreti otomatik olarak tahsil edilir veya kulübe gelerek nakit ödeme de yapabilirsiniz.  Taksit seçeneklerini sadece kredi kartı ile ödeme yaptığınızda kullanabilirsiniz.

26. İndirimleriniz bulunuyor mu?

Dönemsel olarak kampanyalarımız olmaktadır. Bu kampanyalardan haberdar olmak için bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz.  

27. Plus Fitness Club’da grup dersleri var mı?  

Evet. Zumba, Yoga,  hamak yoga`Pilates ve çok daha fazlasını içeren grup derslerine (üyelik paketlerin dahilinde) ücretsiz olarak katılabilirsin. Sadece grup dersleri için ise ayrı bir grup dersleri üyeliği satın alabilirsin. Standart üyelikler bu kapsamda değildir. Tüm üyelik seçenekleri ve detaylar için websitemize göz atabilirsin.

28. Plus Fitness Club’da soyunma odaları ve dolaplar var mı?

Soyunma Odası, Duş, Tuvalet ve Saç Kurutma Makinası gibi hizmetler salonumuzda ücretsiz olarak mevcuttur. İstersen dolaplarımızı belirli bir ücret karşılığında kiralayabilirsin. Detaylar için websitemize göz atabilirsin.

29. Havlu getirmem gerekiyor mu?

Evet. Spor salonumuza gelirken havlu getirmeniz gerekmektedir. Pandemi önlemleri kapsamında da havlu ile spor yapmak zorunludur.

30. Yanıma bir şey almam gerekir mi?

Her zaman bir ter havlunuz ve sadece spor salonunda giydiğiniz bir spor ayakkabınızın olması zorunludur.

31. Yeni üyeler için egzersiz programı hazırlanıyor mu?

Uzman eğitmenlerimiz üye olduğunuzda sizinle birebir görüşerek ölçümlerinizi yapar ve egzersiz programınızı hazırlar.

32. Randevu nasıl alabilirim?

Üyeliğiniz gerçekleştikten sonra size verilen kullanıcı adı ve şifre ile Plus Takip üye gelişim sistemimize giriş yapabilir ve randevularınızı sistem üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz.  

33. Plus Fitness Club’da kişisel eğitmen var mı?

Evet, uzman eğitmenlerimizden özel ders almak istersen websitemiz üzerinden üye girişi yaparak randevu alabilirsin. Özel ders fiyatları, eğitmene ve dersin çeşidine göre değişiklik gösterebilmektedir.

34. Otopark hizmeti sunuyor musunuz?  

Evet, spor salonumuzun otoparkı mevcuttur.

35. Plus Fitness Club’da Wi-Fi erişimi var mı?

Evet, yüksek hızlı internetimizle Wi-Fi erişimi mevcuttur.

36. Diyetisyen hizmetiniz var mı?

Evet. Plus Diyetisyen hizmetimiz mevcuttur. İlk 1 ay ücretsiz olarak tüm üyelerimize spor ve sporcu beslenme danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Standart üyelikler bu kapsamda değildir. Premium ve mega paketlerde üyelik boyunca, diğer paketlerde ise ilk bir ay boyunca üyeliğe dahildir.

37. Kulüplerinizde CCTV kameraları var mı?

Evet, Plus Fitness Club geniş çaplı kapalı devre CCTV sistemi ile izlenmektedir.

38. Web siteniz online ödeme yapmak için güvenli mi?

Evet, kesinlikle güvenli. Plus Fitness Club olarak ödeme sistemlerimizde ve veri tabanımızda kredi kartı bilgilerini tutmuyoruz. Üyelik hesabına şifreli olarak kaydedeceğin kart bilgileri banka sistemlerinde son derece güvenli olarak tutuluyor.

39. Açılış ve kapanış saatleriniz nedir?

Sabah 8.30 ve akşam 23:00 saatleri arasında spor salonlarımızdan yararlanabilirsiniz. Dönemsel değişimler için sitemizi sık sık kontrol ediniz.

40. Kontörlü Üyelikte kontörlerimi bitiremezsem, iptal olur mu?

Hayır. Kontörleriniz yeni üyeliğiniz ile birlikte tekrar aktif olur. Sadece Yeni Kontör aldığınız durumlarda devir gerçekleştirilir.

41. Reformer Pilates derslerine nasıl gelmeliyim?

Spor ayakkabı, rahat bir çorap (mümkünse pilates çorabı da olabilir) ve havlu ile dersinize gelebilirsiniz. Dersinizden önceki 1 saat bir şey yememeniz de iyi olacaktır.

42. Süresinde kullanılmayan Reformer derslerim yanar mı?

Evet bu durumda dersleriniz yanar. Ancak paket yenileme yaptığınız takdirde süresinde kullanmadığınız eski dersleriniz, yeni paketinize devredilir. Bu uygulama, sadece Plus Fitness’lı olmanın ayrıcalıklarından biridir. 

43. Online Randevu Sisteminiz nasıl çalışıyor?

 

Plus App indirerek kurulum yapın. “Hemen Rezervasyon” seçeneğinden Reformer Randevusu’na gelin, burada eğitmen seçiminden sonra gün ve saat belirleyerek randevunuzu oluşturun. “İşlem Başarılıdır” bildirimini gördüğünüzde randevunuz alınmıştır. 

44. Eğitmenlerinizin belgeleri veya sertifikaları mevcut mudur?

 

Eğitmen kadromuz tamamen deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Plus Fitness, Spor Federasyonu’ndan Pilates 1. ve 2. kademe belgeleri olan eğitmenlerle çalışmayı tercih etmektedir. 

45. En iyi Reformer Pilates paketi hangisidir? Hangisini önerirsiniz?

Öncelikle kilo probleminiz varsa sadece Reformer Pilates yeterli olmayacağından hem Reformer hem de Fitness içeren paketlermizden tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Sadece Reformer Pilates yapmayı düşünüyorsanız uzun süreli paketleri tercih etmenizi önerebiliriz. Çünkü Reformer Pilates uzun süreli ve istikrarlı yapıldığında en iyi sonuçlar alınabilmektedir. Buna ek olarak uzun süreli paketlerde birim fiyat da daha uygun olmaktadır. Ders sayısı yükseldikçe fiyat düşeceğinden uzun süreli paketler tavsiye olunur.

46. Grup Dersleri kaç kişiliktir?

Grup derslerimizde kişi sayısı sınırı yoktur. Ancak derslere katılım 20 kişiyi geçtiği takdirde yeni dersler eklenmektedir.

47. Reformer Pilates’te katılamadığım dersim yanar mı?

Evet bu durumda dersiniz yanar. Ancak ani bir sağlık sorunu veya programınızda ani ve zorunlu bir son dakika değişikliği yaşıyorsanız bu durumları bize belgelediğiniz takdirde size yardımcı olabilmekteyiz.

48. Rezervasyonumu ne kadar süre önce iptal etmem gerekir?

En az 24 saat önce iptal etmeniz gerekmektedir.

49. Reformer Pilates seansları kaç dakikadır?

Kişiye göre değişmekle birlikte 50-55 dk arasındadır.

50. Reformer Pilates’te randevu gün ve saatlerini değiştirebilir/iptal edebilir miyim?

Plus GYM App uygulamanıza girdiğinizde ilgili rezervasyonunuzun üzerine basılı tutarak iptal işlemini gerçekleştirebilir veya yeni bir güne kaydırarak değişiklik yapabilirsiniz.

51. Sürekli aynı eğitmenle çalışabilir miyim?

Online Randevu Sistemimizde; eğitmen, tarih, gün, saat seçimleri ve kontrol tamamen sizdedir. 

Randevu tercihlerinizi 7 gün öncesinden yaparak istediğiniz eğitmenden randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz.

Ancak randevu alma işlemlerinizi son güne bıraktığınız takdirde istediğiniz eğitmeni müsait bulma şansınız azalacaktır. 

Bunun dışında “Reformer Ders Sabitleme” özelliğini kullanarak dilediğiniz gün dilediğiniz eğitmenle sabit olarak çalışabilirsiniz. Bu özellik ekstra ücrete tabiidir.

 

 

Gönder
BİLGİ TALEP FORMU
Plus Fitness Club Credit Card